قیمت تابلو برق سردخانه

طراحی و ساخت تابلو برق سردخانه

یکی از ملزومات هر سیستمی که نیاز به کنترل منظم دارد، تابلو برق است. این تجهیز در سردخانه ها نیز یکی از اجزای اصلی شناخته می شود و در بخش کنترل و تنظیم تجهیزات سردخانه تعبیه می شود. این تجهیز به عنوان عضو اصلی کنترل کننده تمام وضعیت های دستگاه های مختلف در سردخانه استفاده می شود. یعنی از آن برای کنترل کمپرسور، هیترهای مخصوص برفک زدایی یا دیفراست، فن های کندانسور، فن های اواپراتور، کنترل روشنایی، باز و بسته بودن درب ها، هشدارها و تنظیم دما و رطوبت استفاده می شود.

اما آیا می دانید وظیفه ی اصلی آن چیست؟ حفاظت از فاز، ولتاژ، فشار بالا یا پایین در سیستم، دمای روغن موجود در سیستم، سطح مایع در سیستم، اضافه بار موتور و کنترل جریان و عملکرد کمپرسور و اواپراتور در سیستم. این ها بخشی از وظایف اصلی تابلو برق در سردخانه هستند. می توانید از این طریق از کمپرسور، که اساسی ترین تجهیز به کار رفته در سردخانه است، حفاظت نمایید. تابلو برق سردخانه عموما از نوع 3 فاز است. البته نوع تک فاز آن ها نیز قابل طراحی و ساخت است. فاز آن بنا به درخواست مشتری قابل تعیین است.

شما می توانید ما را از نیازتان با خبر سازید. ما تجهیز مورد نیاز سردخانه شما را طراحی می کنیم و می سازیم. به این ترتیب بهترین کارایی دستگاه ها و تجهیزات عایدتان می شود. همچنین تمامی تجهیزات مخصوص کسب و کار خودتان است. با ما همراه باشید.

اعضای اصلی این تجهیز کدامند؟

اجزای اصلی تابلوبرق‌ها عبارتند از؛ بدنه، کنتاکتور، کنترلر فاز، سیم ارت، لیمیتر و انواع کلید مانند کلیدهای حرارتی. بدنه‌ی تابلو برق سردخانه، به علت حساسیت بالا، با رنگ الکترواستاتیک پوشانده می شود. همچنین درب آن دارای یک نوار داخلی است که بتوانید اندکی آن را از ورود عوامل خارجی مانند گرد و غبار و آب حفظ نمایید. با استفاده از این تجهیز می‌توانید به بهترین نحو از دیگر تجهیزات داخل سردخانه محافظت کنید.

تابلو برق را می توانید به دو صورت طراحی نمایید.

  1. نوع اول که با نام PLC HMI شناخته می‌شود می‌تواند به صورت کامل شبکه شود و عملکرد تمام اتومات داشته باشد.
  2. نوع دوم به صورت میکروپروسسوری ساخته می شود، ترکیبی از سیستم آنالوگ و دیجیتال خواهد بود.

تابلو برق ها قابلیت نصب در فضای داخل و فضای بیرونی سردخانه را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت و سفارش تابلو برق سردخانه می توانید با گروه صنعتی برادران حامی دوست تماس حاصل نمایید. ما شما را در این مسیر کمک می کنیم.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما

گیلان ، رشت ، بلوار معلم، جنب بانک ایران زمین، ساختمان 110 ، طبقه 5 ، گروه صنعتی برادران حامی دوست
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
۳۶۶۴- 013
09121226369
INFO@HAMIDOOST.IR
logo-samandehi
تمامی حق و حقوق این سایت متعلق به مجموعه صنعتی برادران حامی دوست می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.