تعمیر سردخانه
تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه صنعتی

سردخانه یک سیستم تبرید پیچیده به حساب می آید. از این رو نگهداری و تعمیر آن از اهمیت زیادی برخوردار است و در این راستا باید از متخصصانی برای انجام این کار استفاده کرد.تنها در صورتی می توانید سردخانه‌ای خوب و پربازده داشته باشید که به طور منظم عملکرد آن را بررسی نمایید. همان اندازه که نگهداری سردخانه از اهمیت برخوردار است، تعمیرات آن نیز مهم است. بهتر است این کار را به دست افرادی بسپارید که علاوه بر اینکه تعمیرکار سردخانه صنعتی هستند، بلکه افرادی خبره و متخصص در زمینه سیستم های تبرید هستند.

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چه زمانی به یک تعمیرکار سردخانه صنعتی نیاز خواهید داشت.

موارد لازم جهت تعمیر سردخانه

هنگام نگهداری از یک سردخانه باید به نکاتی از جمله سلامت لوله کشی و اتصالات سردخانه، محل قرارگیری و عملکرد کندانسینگ یونیت، تمامی شیرآلات، فشار، دما و رطوبت توجه نمایید. در صورتی که هر کدام از لوله ها و اتصالات نشتی داشته باشند و یا سیستم دیفراست به خوبی کار نکند، نیاز به حضور تعمیرکار در سردخانه خواهید داشت. گاهی ممکن است نشتی به علت گرفتگی مسیر لوله ها باشد. در این صورت می توانید به کمک تکنسین ها و تعمیرکار سردخانه صنعتی مشکل را رفع نمایید.

یکی از موارد دیگری که باید در نگهداری از سردخانه به آن توجه نمایید،‌ وجود میزان مشخصی گاز مبرد است. گاهی علت وجود نشتی در سیستم تبرید سردخانه، کمبود گاز مبرد است. در این صورت می توانید به کمک تکنسین ها یا تعمیرکار سردخانه صنعتی مبرد را شارژ نمایید تا سیستم به خوبی عمل کند.

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

یکی دیگر از مشکلات سردخانه ها، ایجاد آلودگی هایی اعم از کپک و قارچ در آن ها است. عدم کنترل دمای سردخانه ها یا خرابی درب سردخانه می تواند این مشکلات را به وجود بیاورد. استفاده از ساندویچ پانل سردخانه ای، کاهش نشتی های سردخانه و استفاده از قطعات بی نیاز از روغن کاری می تواند تا حدودی مانع رشد این میکروارگانیسم ها در سردخانه شود. در صورت خرابی درب یا آسیب دیدن آن، بهتر است هرچه سریعتر از تعمیرکار سردخانه صنعتی کمک بگیرید تا سردخانه تان دچار مشکل بزرگتری نشود.

در قسمت هایی از سردخانه که دمای محصولات در آن خیلی سریع تغییر می کند، رطوبت زیادی ایجاد می شود. اجتماع این قطرات آب باعث لغزنده شدن سطح شده و در نتیجه ممکن است سلامت نیروی کار را به خطر بیاندازد. یکی از راه های کاهش این قطرات میعان شده، استفاده از ابزاری مانند فن HVLS است که با ایجاد جریان هوا به تنظیم میزان رطوبت فضای داخل سردخانه کمک می کند. در صورت خرابی و عدم عملکرد درست این فن ها، هرچه سریعتر از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید.

در نهایت به خاطر داشته باشید که دمای سردخانه در زمان راه اندازی، برای نگهداری از محصولات مشخصی تنظیم می شود. با تغییر این دما می توانید به تجهیزاتتان آسیب وارد نمایید.

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه برادران حامی دوست تماس حاصل نمایید. ما بهترین ها را برای شما فراهم می کنیم تا بتوانید نهایت استفاده را از تجهیزاتتان داشته باشید. کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما