فریزر

انتخاب فریزر سوپرمارکت

در فروشگاه ها بزرگ و کوچک مانند سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره‌ای، رستوران و سایر فروشگاه هایی که در آن ها وجود فریزر الزامی است، نیاز به تجهیزی برای نگهداری محصولات منجمد دارند. انتخاب فریزر سوپرمارکت یکی از نکات مهخم در حین راه اندازی سوپرمارکت ها است پس با ما همراه باشید.

۱. فریزر سوپرمارکت صندوقی

یکی از گزینه ها در حین انتخاب فریزر سوپرمارکت ، فریزر صندوقی یا خوابیده تجهیزی است که در ظرفیت ها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز و نقشه فروشگاه شما طراحی و ساخته می شود. شما می توانید با توجه به محصولات موجود در فروشگاهتان این تجهیزات را خریداری نمایید. انواع سبزیجات و مواد غذایی منجمد، بستنی و غذای آماده را می توانید در این تجهیزات قرار دهید.

بدنه فریزر سوپرمارکت صندوقی را از ورق های گالوانیزه می سازند تا در مقابل خوردگی مقاومت داشته باشد. این تجهیزات قابیلت نصب استیکر یا برچسب بر روی بدنه خود دارند.

این تجهیز را در حجم ها و ظرفیت های ۳۰۰ لیتری تا ۶۵۰ لیتری می سازند. شما می توانید ابعاد تجهیزات مورد نیازتان را پیش از شروع پروژه انتخاب کنید.

قدرت کمپرسور یا موتور فریزر سوپرمارکت بعد از انتخاب ابعاد فریزر تعیین می شود. این تجهیزات دارای سبدهایی در داخل فریزر برای ساماندهی به محصولات موجود در آن هستند.

انتخاب فریزر سوپرمارکت

انتخاب فریزر سوپرمارکت

درب این فریزرها اغلب شیشه ای بوده و از جنس شیشه نشکن ساخته می شود. به این ترتیب مقاومت خوبی در برابر ضربه خواهد داشت. عایق بندی این تجهیز نیز با فوم تزریقی انجام می شود. برای انتخاب بهترین تجهیزات می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و مشاوره پیش از خرید دریافت کنید.

 

برای اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید.

 

۲. فریزر سوپرمارکت ایستاده

این فریزر به صورت ایستاده است و در ابعاد ۶۰ سانتی، ۷۰ سانتی و بیشتر تولید می شود. در اغلب موارد می توانید بستنی، محصولات پروتئینی نظیر گوشت و مرغ و… را در آن ها نگهداری نمایید.

این تجهیز دارای ترموستات دیجیتالی بوده و می تواند با مبردهای فریونی مختلفی از جمله R134a و… سازگار باشد.

انتخاب فریزر سوپرمارکت

انتخاب فریزر سوپرمارکت

بدنه این فریزرها نیز از ورق گالوانیزه ساخته می شود و با فوم تزریقی عایق بندی می شود. انتخاب موتور فریزر سوپرمارکت پس از انتخاب ابعاد و ظرفیت برودتی فریزر انجام می شود. در صورت انتخاب مجموعه ما، می توانید برند تجهیزات مورد نظر را شخصاً انتخاب نمایید. این تجهیزات دارای طبقات جابجا شونده هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تجهیزاتی مانند فریزر سوپرمارکت، یخچال فروشگاهی، میز چک اوت و… می توانید با مجموعه ما در تماس باشید. کارشناسان ما در بخش فروش شما را به بهترین نحو راهنمایی می کنند.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما