انواع قفسه فروشگاهی

چگونه به افزایش فروش هایپر مارکت دست یابیم؟

امروزه به قدری به تعداد هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها اضافه شده که لازم است صاحبان آن ها، راهکارهایی برای افزایش فروش در دست داشته باشند. به تجربه ثابت شده است که حفظ یک کسب و کار سخت تر از راه اندازی آن است. در این مقاله چند راهکار برای افزایش فروش فروش در فروشگاهتان ارائه می دهیم. شما می توانید با استفاده از این نکات، خلاقانه در جهت افزایش فروش هایپر مارکت یا فروشگاه خود بکوشید. پس با ما همراه باشید.

مهم ترین نکته؛ به چیدمان فروشگاهتان توجه کنید !

آیا تجربه ی خرید از یک فروشگاه شلوغ و درهم را داشته اید؟ آیا ممکن است برای بار دوم نیز از همان فروشگاه خرید کنید؟ لازم است بدانید که چیدمان فروشگاه بیشترین تاثیر را در لحظه ی ورود مشتری به فروشگاهتان، بر ذهن و روح او می گذارد. چیزی در حدود 10 ثانیه زمان لازم است تا کلیت یک فروشگاه در ذهن مشتریان ثبت شود. حس خوبی که به محض ورود به مشتریان خود ارائه می‌دهید، محکم ترین دلیل برای بازگشت آن ها به فروشگاه شما است. بنابراین با استفاده از چیدمان اصولی می توانید بر فروشتان تاثیر مثبت بگذارید.

افزایش فروش هایپر مارکت

برای خرید بیشتر، بهترین شرایط را به مشتریان ارائه دهید.

در هنگام خرید از تمامی فروشگاه های فیزیکی، یکی از مهم ترین نکات وجود پارکینگ است. همه ی افراد زمانی که از هرگونه استرس و فشاری دور باشند، بیشتر خرید می کنند. بنابراین جای پارک مناسب، می تواند به صورت غیر مستقیم به افزایش فروش هایپرمارکت شما کمک کند. اگر فروشگاه بزرگی دارید، ارائه ی نقشه ی فروشگاه را در قسمت ورودی فروشگاهتان فراموش نکنید. ارائه ی تجهیزاتی مانند سبد خرید و ترولی یکی دیگر از نکات کمک کننده در زمینه فروش فروشگاه است.

موجودی انبار خود را همیشه کنترل کنید.

بهتر است افرادی را به عنوان مسئول بررسی قفسه ها و شلف ها و چیدمان قفسه ها انتخاب کنید. به این صورت می توانید سریعا قفسه ها را پر کنید تا کمبودی در فروشگاهتان حس نشود. استفاده از انبارداران با تجربه در این مسیر به رشد هایپر مارکت خود کمک می کنید.

به خدمات خود فروش آنلاین را اضافه کنید.

امروزه فاجعه ای به نام کووید-19 تمامی جنبه ها و زوایای زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. به طوری که اگر قصد خرید داشته باشیم، بدون توجه به محصولی که می خواهیم، باید ابتدا از طریق اینترنت انواع مختلف آن کالا را ببینیم و نقد و بررسی های افراد دیگر را بخوانیم. دهکده ی جهانی اینترنت همین است.

از تبلیغات درست انتخاب کنید.

چرا برخی از فروشگاه ها همواره شلوغند و برخی دیگر همیشه خلوتند؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا برخی از فروشگاه ها با وجود شلوغی آزاردهنده همواره به عنوان اولین مقصد برای خرید اقلام مورد نیاز خریداران انتخاب می شوند؟ تبلیغ! یکی از مواردی که در دنیای امروز باید به آن توجه کنید، دیده شدن به بهانه های مختلف است. با استفاده از گروه های خوب و قوی در زمینه ی تبلیغات می توانید به خوبی دیده شوید.

افزایش فروش هایپر مارکت

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه ما در تماس باشید. به خاطر داشته باشید که ما همواره در کنار شما حضور خواهیم داشت!

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما

گیلان ، رشت ، بلوار معلم، جنب بانک ایران زمین، ساختمان 110 ، طبقه 5 ، گروه صنعتی برادران حامی دوست
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
۳۶۶۴- 013
09121226369
INFO@HAMIDOOST.IR
logo-samandehi
تمامی حق و حقوق این سایت متعلق به مجموعه صنعتی برادران حامی دوست می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.