خرید شلف فروشگاهی

خرید شلف فروشگاهی

شلف یک طرفه و  دو طرفه

در این شلف  ، سیستم نصب خود قفل شونده که نیازی به هیچ پیچ و مهره نیســت و بـــاعث افزایش سرعت و آسانی نصب مـــی گردد.

با توجه به قابلیت جابجایی هـر طبـــقه شلف در راســــتـای عــمــودی با ضریــب 25میلیــمتر ، ایــن امکان وجود دارد تا نسبت به کالای چیده شده از حداکثر فضا استفاده شود.

لیبل پلاستیکی پی وی سی جهت آسان نمودن درج قیمت کالا با بهترین کیفیت در طرح هـــا و رنـگ های متــنوع جهت شلف ارائه می گردد.

قابلیت تولید تجهیزات در ارتفاع و عرض دلخواه و همچنین رنگ آمیزی در طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.

خرید شلف فروشگاهی

مشخصات فنی شلف یک طرفه و دوطرفه در خرید شلف فروشگاهی

از ستـــون هــای یک تکه و بدون درز جهت زیبــایی بیشتر و افزایش مقاومت استفاده می گردد. ستون، در ابعــاد 8 * 4  سانتی متر و 6 *3 سانتی متر استفــاده می گردد. ساخت بازویی در طرح های متنوع جهت افزایش تحمل بار انجام می پذیرد.
طبقات یک تکه در عــرض های40،50،60سانتیمتر (بر اساس سفارش)دارای پل هایی با مقاومت خمشی بالا که در زیر آن جوش داده شده است ، تولید و ارائه می گردد.
رنگ تجهیزات بصورت سیستم پاشش تمام اتوماتیک پودری الکتروستاتیک  انجام گرفته و از یکی از بهترین رنگ های پودری موجود در کشور استفاده می گردد.

تحویل تجهیزات بصورت بسته بندی در کارتن و سلفون پیچ ارائه می گردد.

ویژگی های شلف یک طرفه و دو طرفه

با توجه به نیاز مشتری و ظرفیت فروشگاه ،شلف فروشگاهی ، توانایی همگام سازی با فضاهای کوچک و بزرگ را دارد. شلف فروشگاهی ، قابلیت تولید از کمترین ارتفاع تا ارتفاع حداکثر 2/3 متر متناسب با فضای فروشگاه ها و حجم فروش را دارد.
قفسه دوبل قابلیت تولید در دو مدل یک طرفه و دو طرفه را داراست همچنین در مدل دو طرفه این امکان وجود دارد که با قفسه دوطرفه معمولی ترکیب شود به این نحو که یک طرف قفسه ستون دوبل و طرف دیگر قفسه معمولی قرار گیرد.
این شلف ها در طول استاندارد 96 سانتیمتر تولید می شود که قابلیت تولید طول های مختلف به صورت غیر استاندارد را داراست.

همچنین این قابلیت وجود دارد تا ستون های فروشگاه را در داخل شلف یک طرفه-دوطرفه مستتر نماییم .

با وجود پیچ های رگلاژ مخصوص در این محصول تراز نمودن را می توان به سرعت و به راحتی و بدون هیچگونه صدمه به پوشش کف انجام داد.

اولین دیدگاه را شما قرار بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *