قیمت درایر یخچال

قیمت درایر یخچال

در ابتدا باید به این مورد بپردازیم که فیلتر درایر چیست و چه کاربردی در سیستم تبرید یخچال دارد؟ فیلتر درایر یخچال یکی از اجزای اصلی در یخچال های خانگی و تجاری است. این قطعه در تمامی سیستم های تبرید و تهویه مطبوع وجود دارد. البته با اندکی تفاوت در سایز و طراحی آن ها. از این رو، قیمت فیلتر درایر یخچال با سایر درایرها متفاوت است.

این قطعه مانع ورود آلاینده ها، ناخالصی ها و رطوبت به شیر انبساط یا لوله مویی و کمپرسور سیستم تبرید می شود. در انواع یخچال های فروشگاهی، صنعتی و تجاری می توانید این قطعه را در خط مایع و خط مکش یا ساکشن نصب نمایید. فیلتر درایر در هر سیستم دو نقش اساسی بازی می کند؛

  1. جذب آلاینده از سیستم. یکی از این آلاینده هایی که می تواند باعث ایجاد خرابی در سیستم شود، رطوبت است.
  2. ایجاد شرایط تصفیه ی فیزیکی در سیستم و جلوگیری از ورود ناخالصی هایی مانند ذرات جامد و گرد و غبار به سیستم.

البته جذب رطوبت از سیستم تبرید، مهم ترین وظیفه این قطعه از یخچال است. به این دلیل که رطوبت می تواند باعث ایجاد انجماد و خوردگی در اجزای فلزی سیستم و آسیب رسیدن به آن شود. درایر با جذب رطوبت سیستم مانع ایجاد برفک در سیستم می شود. قیمت درایر یخچال با توجه به کیفیت، برند و نوع آن تعیین می شود. در ادامه به نکاتی پیرامون تعویض درایرها می پردازیم.

نکات مهم درباره درایر یخچال

بهتر است زمان تعویض این قطعه بیش از 2 سال طول نکشد. درایر در یخچال های فروشگاهی، تجاری و صنعتی بین شیر انبساط و کندانسور نصب می گردد. همچنین هنگام تعویض خط مایع یخچال، باید فیلتر را نیز تعویض کنید و از اندازه ی فیلتر جدید اطمینان حاصل کنید. در این صورت می توانید تضمین کنید که به سایر قطعات آسیبی وارد نمی شود.

باید بدانید که در صورت باز کردن درایر و قرار گرفتن آن در مجاورت هوا، دیگر نمی توانید از آن استفاده نمایید. یعنی این قطعه یک بار مصرف است! بنابراین قابلیت شست و شو و نصب مجدد ندارد. حتی در شرایط خاص!

قیمت درایر یخچال و درایر سردخانه متفاوت است و با توجه به برند آن قیمت گذاری می شود. برای استعلام قیمت ها و ثبت سفارش می توانید هم اکنون با مجموعه برادران حامی دوست تماس حاصل نمایید. ما بهترین ها را به شما ارائه می دهیم.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما

گیلان ، رشت ، بلوار معلم، جنب بانک ایران زمین، ساختمان 110 ، طبقه 5 ، گروه صنعتی برادران حامی دوست
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
۳۶۶۴- 013
09121226369
INFO@HAMIDOOST.IR
logo-samandehi
تمامی حق و حقوق این سایت متعلق به مجموعه صنعتی برادران حامی دوست می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.